Motion Graphic

Homepage / Motion Graphic

Motion Graphic

Grafik tasarım ve animasyon konusunda çözümler üreten VideoSanat Motion Graphic Servisi, video sunum ve masaüstü reklam prodüksiyonlarına hayat veriyor.

• Grafik Tasarım

• 2D&3D Animasyon

• Masaüstü Reklam FilmiMotion Graphic Nedir?

Motion Graphic, kısaca hareketli görsel tasarım demektir. Görsel tasarımların, programlar aracılığıyla hareketlendirilmesi olayıdır. Motion graphics videolarda görsel tasarım unsurları daha ön plandadır. Motion graphics programlarından en sık kullanılanı ve en popüler olanı After Effects’tir. Diğer motion graphic programlarına da şu örnekleri gösterebiliriz: Nuke, Flame, Fusion, Toxik, Motion, Shake, Combustion.

Motion Graphics Nasıl Yapılır?

Motion graphics videoların yapılması için öncelikle, hareketlendirilmesi gereken görsel tasarım çalışmalarının hayata geçirilmesi gerekir. Gerçekleştirilen grafik tasarım çalışmalarıyla, hazırlanacak motion graphic videosunun görsel stoğu oluşturulur. VideoSanat’ın, gelişmiş estetik algılara sahip ve alanlarında uzman kişilerden oluşan profesyonel kadrosunda yer alan kreatif direktörler, art direktörler ve grafikerler, motion graphics videosunun görsel stoğu için gerekli tasarım çalışmalarını gerçekleştirirler. Böylece projenin görsel stoğu, hareketlendirilmeyi bekleyen görsel tasarım çalışmalarıyla oluşturulmuş olur. Ardından videographer ve motion graphics tasarımcıları, bu hareketlendirilmeyi bekleyen görselleri hareketlendirme çalışmalarına başlayarak hareketsiz görsel tasarımları videolaştırırlar. Motion graphics videosu, kurgu & montaj, ses & müzik gibi çalışmalarla görsel, metinsel ve ses bütüblüğü sağlanacak şekilde hayata geçirilir. Motion graphics hakkında engin deneyimlere sahip olan yaratıcı kadrosu sayesinde VideoSanat, hızlı, işlevsel ve etkili motion graphics videoları tasarlar.

Motion Graphic Fiyatları

Motion graphics videoların fiyatları, projenin içeriğine göre farklılık göstermektedir. Hazırlanması istenen motion graphics videosunun süresi, seslendirme metni, dili, içerikte kullanılacak görsel tasarımlar, vb. faktörler motion graphics videolarınn fiyatlarının değişken olmasına sebep olur. VideoSanat, her bütçeye uygun kaliteli motion graphics çözümler sunar. Motion graphics videolar işinizi etkili bir şekilde anlatmak, olumlu geri dönüşler almak ve iletişim stratejilerinizin etkileşimlerine ivme kazandırmak için en etkili video çözümlerindendir. Siz de VideoSanat’ın efektif motion graphic video çözümlerinden faydalanmak ve motion graphics videoların fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Portfolio

We create videos that contribute to all of the leading
corporations and brands business processes.

References

We make videos that contribute to all of the
leading corporations and brands business processes.

Get the Offer Now

Fill out the form and get the
best offers for your business
or product.