etkinlik-videoları

VideoSanat; etkinliklerin en can alıcı bölümlerini en kreatif şekilde anlatan videolar hazırlayarak etkinliğe katılanların yanı sıra katılmayanlar üzerinde de büyük ilgi uyandırır.

Etkinlik ve Organizasyon Çekimi

Konser, parti, fuar, seminer, sempozyum, konferans, lansman, vb. tüm organizasyonlar için etkinlik videoları hazırlayan VideoSanat, kreatif yaklaşımı ve iletişim dinamiklerine hakim ekibiyle, organizasyonun bilinirliğini ve prestijini artıran nitelikli videolar tasarlar. Organizasyonların en etkileyici kısımları büyük bir titizlikle seçilerek kurgu/montaj çalışmaları gerçekleştirilir ve etkinliklere değer katan videolar üretir.

Etkinlik Videoları Nasıl Çekilir?

Etkinlik videosu çekiminde öncelikle pre-prodüksiyon aşamasında etkinliğin zaman/mekan bilgileri alınır. Prodüksiyon aşamasında alanlarında uzman kişilerden oluşan dinamik video ekibi, etkinliğin gerçekleşeceği yere gidip gerekli hazırlıkları yaparak yerinde çekimler gerçekleştirir. Gerçekleştirilen çekimlerle etkinliğin görsel stoğu oluşturulur. Post prodüksiyon sürecinde ise görsel stoğu oluşturulan organizasyonun en etkileyici anları kreatif bir şekilde kurgulanarak ses&müzik prodüksiyonu gerçekleştirilir. Müşteri talebine bağlı olarak, VideoSanat’ın ses-müzik mühendisleri ve tasarımcıları projeye özel ses&müzik prodüksiyonu gerçekleştirir veya telifli müzik/müzikler kullanılarak etkinlik videosu tamamlanmış olur.

Etkinlik Videosu ve VideoSanat Farkı

Video prodüksiyon hizmetlerinin tamamına sanatsal perspektifle yaklaşan VideoSanat; seminerler, konferanslar gibi iş dünyası için önemli organizasyonların yanı sıra eğlence sektörü için de etkinliklerin prestijini yükseltecek nitelikli projelere imza atar, etkinliği ölümsüz kılar. Etkinlik videolarının organizasyonun bilinirliğine ve imajına artı değer katmasının yanı sıra katılımcılar, sponsorlar ve organizatörler için ekstra bir reklam-iletişim unsuru olma özelliği vardır. VideoSanat, fark yaratan prodüksiyon hizmetleriyle etkinliklerinize değer katar.