Startup, ilk olarak Amerika’da kullanılan ve buradan tüm dünyaya yayılan bir terimdir. Türkçe karşılığı yeni girişim olarak adlandırılabilir. Startup projelerin ana özelliği yenilikçi olmalarıdır. Yenilikçi olmayan, yeni bir şeyler söylemeyen bir girişim startup olarak değerlendirilemez. Yani startup projelerin asıl amacı, tüketicilere daha önceden faydalanmadıkları ve bilmedikleri yeni bir şey sunmak ve sunulan şeyin efektifliği ile hızlı bir büyüme gerçekleştirmektir. Startup projeleri hedef kitleye en etkili şekilde anlatarak projenin piyasaya güçlü bir giriş yapmasını sağlamak içinse startup videoları büyük önem taşımaktadır.

Siz de startup projelerinizi hedef kitlenize tanıtmak ve başarıya ulaşmak için bizimle iletişime geçebilir, VideoSanat’ın startup projelere özel sunduğu indirimlerden faydalanarak nitelikli videolara sahip olabilirsiniz.

Tüm çalışmaları izlemek için tıklayınız.

0212 327 17 81 • info@videosanat.com

Startup Videoları Nasıl Hazırlanır?

Startup videoları hazırlanırken öncelikle projenin, hedef kitlesine sunduğu avantajların ve yeniliklerin ne olduğunun iyice anlaşılması ve video konseptinin buna göre tasarlanması gerekir. Proje detaylarının, potansiyel müşteriler tarafından kolayca anlaşılabileceği; akılda kalıcı ve sıkıcı olmayacak şekilde aktarılması, videonun etkisini oldukça yükseltir. Dilerseniz kendi belirteceğiniz konsepte göre video hazırlanabileceği gibi, bünyemizdeki metin yazarları ve konsept geliştiriciler tarafından da senaryo ve metin yazımı gerçekleştirilebilir. Startup projeniz bir ürün ise, ürününüzü, ürünün nasılo kullanılacağını ve özelliklerini stüdyoda veya senaryoda geçen mekanlarda en efektif şekilde çekerek videonun projesinin görsel stoğu oluşturulur. Ardından post prodüksiyon aşamasına geçilir ve ses & müzik çalışmalarıyla entegre olacak şekilde kurgu/montaj gerçekleştirilir. Akabinde videonuz istediğiniz formatlarda tarafınıza teslim edilir.

Startup Projelere VideoSanat’tan Büyük Destek!

Çözüm ortağı olduğu tüm kurum, kişi ve markalar için katma değer yaratan videolar tasarlayan VideoSanat, dünyayı inovasyonun güzelleştireceği bilinciyle, startup projelerine özel indirim sunuyor; projenizin piyasalara en etkili şekilde girmesini sağlayan videolara hayat veriyor. Detaylı bilgi almak ve VideoSanat’ın startup desteğinden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin, işinizi başarıya ulaştıracak videolar edinin.

VideoSanat’ın örnek startup videolarını inceleyebilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz tüm startup videoları, kickstarter gibi sitelerde, beklenenden çok erken sürede hedefe ulaşmıştır.