Formu Doldurun
Marka Temsilcilerimiz
Sizi Arasın!

  2023 showreel
  Tüm çalışmalarımızı izlemek için tıklayınız.
  videosanat tanıtım filmi
  müşteri deneyimleri

  Bioxcin markamız için çok sık içerik üretiyoruz ve bu içeriklerin büyük bir çoğunluğunu uzun zamandır VideoSanat ekibine emanet ediyoruz. Karşılıklı anlayış, saygı ve sevgi içerisinde tüm projelerimizi hızla tamamlıyoruz ve geri dönüşleri bizim için mutluluk verici oluyor. Kendileri ile ilerleyecek daha çok yolumuz var. 🙂

  Gizem Gürsoy / Bioxcin Marka Müdürü 

  Hem kreatif bakış açılarıyla güzel sonuçlar aldığımız hem de her zaman destek olan, iletişimi çok iyi, keyifli işler çıkardığımız bir ekip.

  İnsanın güven duyduğu bir çözüm ortağıyla çalışması çok güzel.

  Oğuz Maden / Ajans Başkanı 

  VideoSanat ile yaklaşık 4 yıldır çalışıyoruz. Dinamik ekipleri ve yenilikçi yaklaşımlarından çok memnunuz. Ayrıca tüm taleplerimize gösterdikleri sabır için de teşekkür ediyoruz.

  H. Nehir Anılır / Nutraxin Marketing Manager 

  VideoSanat ile çalıştığımız Akdeniz Chemson birleşmesine yönelik lansman filmimiz ile global çapta bir projeye imza attık, bu zorlu süreçte tüm profesyonel yaklaşımları, hızlı ve kararlı geri dönüşleri, olumlu ve işbirlikçi tavırları için tüm VideoSanat ailesine teşekkür ediyoruz. Gelecek projelerimiz için VideoSanat’ı devamlı bir iş ortağı olarak görüyoruz.

  Akdeniz Kimya

  2020 yılında VideoSanat firması ile Bilgi Güvenliği motion graphic videolarımızın hazırlanması sürecinde çalışmalarımız oldu. Son derece yetenekli ve özveri ile çalışan bu ekip sayesinde, bir takım olarak çalışma fırsatı yakaladık ve harika sonuçlar aldık. Projemizin uzunluğu ve geniş bilgi içermesine karşın, hazırlanan videoları; kurumsal kültürümüze uygun, şık ve modern bir tasarıma sahip, izlenebilir bir formata dönüştürmeyi başardılar. Çalışmanın başından sonuna kadar gösterilen hoşgörü ve yapıcı iş ilişkileri sayesinde, sürecin her adımında kendileri ile etkili iletişim kurabildik.

  Devam eden çalışmalarımızda da VideoSanat’dan hizmet almak istediğimizi belirtebiliriz.

  ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş.

  ajansımız