Tanıtım Filmi

Anasayfa / Tanıtım Filmi

Tanıtım filmleri ile her mecrada marka bilinirliğini maksimuma çıkarın.

Tüm tanıtım filmlerini izlemek için tıklayınız.
Tanıtım Filmi Çekimi yaptırmak ve bütçe teklifi almak için;

Tel: (0212) 327 17 84 

Mobil: (0530) 957 56 03 

info@videosanat.comPanasonic Tanıtım Filmi

Gamak Tanıtım Filmi

Turkuaz Seramik Videoart Tanıtım Filmi

Aksa Jeneratör

Tanıtım Filmi; ürün, hizmet, proje, kurum, şirket, marka veya firmanın ayrıntılı olarak tanıtıldığı video içeriklerdir.

Günümüzde dijital dünyanın son gözdesi olan video içeriklere rağbet sürekli artıyor. Video içerikler, internet trafiğinin %80’inden fazlasını oluşturuyor. Akılda kalıcılık oranını %70 artıran video içerikler, iş süreçleri için de yeni modeller oluşturuyor.

Tanıtım Filmi de firmalar için en önemli video içeriklerden biri haline geldi. Yeni çağın dinamiklerini iletişim faaliyetlerinde kullanan işletmeler de ürün, hizmet veya projeleri için Tanıtım Filmi çalışmaları gerçekleştiriyor.

Ürün, hizmet ve projelerini en etkili iletişim aracı video ile tanıtmak isteyen işletmeler, VideoSanat’ın tasarladığı yaratıcı Tanıtım Filmi çalışmaları ile hedef kitlelerine kolayca ulaşıyor.

Kurumsal Tanıtım Filmleri ve VideoSanat

Yaratıcı ve etkili Kurumsal Tanıtım Filmi çalışmaları ile yerel ve global birçok markaya hizmet veren VideoSanat, yenilikçi teknikleri ve üstün organizasyon yapısı ile öne çıkıyor.

Fark yaratan Kurumsal Tanıtım Filmi ihtiyacı olan işletmeler VideoSanat’ı tercih ediyor.

5-350x178.jpg

Küçükoğlu Holding Tanıtım Filmi

Egepen Tanıtım Filmi

Yaka Tekstil Tanıtım Filmi

Kayseri Şeker Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi

Markalar, etkili bir Kurumsal Tanıtım Filmi ile hedef kitlelerine daha hızlı ulaşırken, kurumlarını tüm detaylarıyla anlatma fırsatı buluyor.

Kuruluş hikayeleri, vizyon ve misyonları, üretim bilgileri ve referans projeleri gibi başlıkların yaratıcı bir kurgu, fark yaratan efektler ve kaliteli bir seslendirme ile anlatıldığı Kurumsal Firma Tanıtım Videosu ile işletmeler, katıldıkları fuar, seminer ve lansman gibi organizasyonlarda da gösterimler yapabiliyor.

Kurumsal Tanıtım Filmi Örnekleri

VideoSanat’ın hazırladığı Kurumsal Tanıtım Filmi Örnekleri arasında sektöründe lider ulusal ve uluslararası birçok markanın yanı sıra, kamu kuruluşları, eğitim kurumları gibi alanında kıymetli markalar yer alıyor.

Kurumsal Tanıtım Filmi Bir İhtiyaç mı?

BaşkentGaz Tanıtım Filmi

Tersan Tanıtım Filmi

Daru Sultan Hotel Tanıtım Filmi

Laodikeia Marble Tanıtım Filmi

Tanıtım filmleriyle

markanızın online mecralardaki prestijini maksimum seviyeye taşıyın.

Tanıtım filmlerini açılış, lansman, fuar ve organizasyonlarda kullanarak rakiplerinizin önüne geçin.

Tanıtım filmlerini sosyal medya kanallarında kullanarak dijital medyadaki varlığınıza güç katın.

Tanıtım filmleri ile hedef kitle ve potansiyel müşterileriniz üzerinde en etkili iletişimi kurun.

Kurumsal Tanıtım Filmi Nedir?

Kurumsal Tanıtım Filmi ya da bir başka deyişle Kurumsal Tanıtım Videosu, işletmelerin tüm marka hikayelerini en başından ve tüm detaylarıyla anlattığı video içeriklerdir.

Genellikle çekim prodüksiyonlu olarak planlanır ve ilgili kurumun yönetici ya da çalışanları da röportajla katkı sağlayabilir. Masaüstü prodüksiyonla da hazırlanabilen Kurumsal Tanıtım Filmi işletmenin talebine göre 2D motion yöntemlerle de hareketli animasyon tarzında gerçekleştirilebilir.

Stockart Tanıtım Filmi

Artepera Tanıtım Filmi

Çelebi Havacılık Tanıtım Filmi

Barikat Bilişim Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi Nasıl Hazırlanır?

Kurumsal Tanıtım Filmi, her biri kendi alanında uzman ekiplerce doğru bir planlama ve programla hazırlanır. İşletme tarafından marka hakkında verilen brief doğrultusunda önce Kurumsal Tanıtım Filmi çalışmasının ortalama süresi ve hazırlanış yöntemi belirlenir.

Tanıtım Videosu Fiyatları da bu aşamada belirlenecek programın ardından belirlenir. Ardından senaryo yazılır. Senaryo onayının ardından seslendirme aşamasına geçilir.

Çekim ekipleri tarafından işletme ziyaret edilir ve çekim öncesi hazırlıklar tamamlanır. Belirlenen gün dâhilinde kamera, ışık, drone gibi ekipmanlar yardımıyla çekim gerçekleştirilir. Çekim sonrası elde edilen görüntüler, kurgu ve montaj aşamasında seslendirme ve müzikle birleştirilir. Müşteriye sunulan iş talep edilen oynatıcı formatında teslim edilir.

Firma & Şirket Tanıtım Filmi Nedir?

İşletmelerin %85’i video içerikleri bir pazarlama aracı olarak kullanıyor ve bunların %93’ü bu sayede yeni müşteriler ediniyor. Değişime ayak uyduran şirketler de artık toplantılar, sunumlar ve yolda kaybedilen zaman yerine tüm iletişim süreçlerinde video içerikleri tercih ediyor.

Firma & Şirket Tanıtım Filmi, markanın kurumsal yapısını, vizyonunu ve misyonunu aktaran, bir nevi dijital katalog işlevi görüyor. Üretilen ürün ya da verilen hizmet kalemlerinin de detaylı olarak anlatıldığı Firma & Şirket Tanıtım Filmi çekimleri için alanında uzman video prodüksiyon şirketleri tarafından destek alınması gerekiyor.

Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi Çekimi yaptıran firmalar, ürün ve hizmetlerini dijital mecralarda tanıtmak için daima bir adım öne çıkıyor.

Üretim tesislerini, saha projelerini, ürün detaylarını ve rakamsal verilerini hedef kitleleriyle paylaşmak için Tanıtım Filmi Çekimi etkili bir yöntem olarak kullanılıyor.

tanitim_filmi_cekimi

Kreatif ekip tarafından müşteri kurumun benchmarking ve hedef kitle analizi yapılır.

Analizlerin ardından kreatif ekip tarafından hazırlanan metin müşteri kurumunu onayına sunulur.

Kurumun onayıyla birlikte VideoSanat’ın profesyonel ekibi tarafından çekimler gerçekleştirilir.

2D motion ögeler projeye eklenir ve müşteri memnuniyeti sağlanarak proje teslim edilir.

Tanıtım Filmi Çekimi Nasıl Yapılır?

Tanıtım Filmi Çekimi Nasıl Yapılır? sorusuna cevap arayan işletmeler, öncelikle kendi hikayelerini en doğru şekilde aktaracak video prodüksiyon şirketlerine yöneliyor.

İyi bir Tanıtım Filmi Çekimi elde etmek için evvela yaratıcı ajansa tüm sorulara cevap verilmiş bir brief iletmek gerekiyor.

Verilen brief doğrultusunda çalışma yapan yaratıcı ekip Tanıtım Filmi Senaryosu hazırlıyor ve müşterinin onayına sunuyor.

Senaryo onayının ardından profesyonel seslendirme sanatçıları alternatifleri arasından markaya uygun olan seslendirmen seçiliyor ve seslendirme yapılıyor.

Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi Çekimi öncesinde çekim yapılacak mekânda tüm hazırlıkların yapılmış olması gerekiyor. Hazırlanan senaryo ışığında Tanıtım Filmi Çekimi gerçekleştiren profesyonel çekim ekibi, çekimin ardından kurgu ve montaj aşamasına geçiyor.

Bu aşamada senaryoya göre bazı durumlarda hazır stok sitelerinden stok görseller de kullanılabiliyor. Ses ve görüntü efektleriyle zenginleştirilen Tanıtım Filmi, tasarım sürecinin sona ermesinin ardından onay için tekrar müşteriye sunuluyor. Müşteri onayı ardından dilenen oynatıcı formatlarında teslimi yapılıyor.

Tanıtım Filmi Çekimi Öncesi Hazırlık

Etkili bir Tanıtım Filmi için önemli hususlardan biri de Tanıtım Filmi Çekimi Öncesi Hazırlık aşamalarının eksiksiz olarak tamamlanmış olmasıdır. Tanıtım Filmi Çekimi Öncesi Hazırlık sürecinde çekim yapılacak alanın temiz ve düzenli olması gerekir. İşletme personelinin kurumsal kıyafetlere uygun ve temiz giyinmesi de önemlidir.

Detay çekimi yapılacak üretim araçlarının ve ürünlerin önceden hazırlanmış olması, bakımlı ve çalışır durumda olması Tanıtım Filmi Çekimi Öncesi Hazırlık aşamalarında dikkat edilenlerden biridir. Hazırlık aşamaları tamamlanmış alanlarda yapılan Tanıtım Filmi Çekimleri daima daha verimli bir işin ortaya çıkmasını sağlar.

Tanıtım Videosu

Bir markanın kendi hikâyesi, ürünü, iç iletişimi ya da yönetim kurulu başkanına sunulacak bir doğum günü için bile Tanıtım Videosu hizmeti alınabilir.

Kurumsal Tanıtım Videosu hizmeti alan markalar daha çok kurum kültürlerini ve geçmişlerini hedef kitlelerine aktarmak isterken, Firma Tanıtım Videosu talebinde bulunan işletmeler de ürün odaklı çekimler yaptırabilmektedir.

Tanıtım Videosu Örnekleri arasında yer alan bazı hizmetler çekim prodüksiyonlu olarak gerçekleşebilirken bazıları da masaüstü olarak çalışılabilir. Kurumsal Firma Tanıtım Videosu ve Kurumsal Video Çekimi projelerinde daha çok çekim prodüksiyonlu işler tercih edilir.

Tanırım Videosu Firması olarak hizmet veren markalar, her bir Tanıtım Videosu Çekimi için kendi içlerinde özel ekipler ve ekipmanlar bulundururken aynı zamanda masaüstü işleri gerçekleştirebilecek profesyoneller de istihdam eder.

Tanıtım Videosu Fiyatları da hem projenin gerçekleştirilme yöntemine hem de büyüklüğüne göre farklılıklar gösterir.

tanitim_videosu

Tanıtım Filmi Ajansları

Tanıtım Filmi Ajansları, içerisinde yönetmenler, çekim ekipleri, senaristler, müşteri temsilcileri, kurgu operatörleri, ses ve ışık profesyonelleri gibi uzman kadrolar bulunduruyor. Kurumsal Video Çekimi yaptırmak isteyen işletmeler, tanıtım filmi çalışmalarının referanslarında büyük marka ve işletmeler yer alan Tanıtım Filmi Ajansları tarafından hazırlanmasını daha çok tercih ediyor.

Tanıtım Filmi Yapan Firmalar

Tanıtım Filmi Yapan Firmalar ya da başka bir tabirle Tanıtım Filmi Çeken Firmalar, markalara talepleri doğrultusunda etkili, fark yaratan ve yaratıcı Kurumsal Tanıtım Videosu, Firma Tanıtım Videosu, Firma Tanıtım Videosu gibi hizmetler sağlar.

Dâhilinde bulunan her biri alanında uzman profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilen bu hizmetler, markaların ihtiyacına göre çeşitlilik gösterir ve en kısa zamanda en ekonomik proje gerçekleştirilir.

Tanıtım Filmi Yapan Firmalar arasında sektörün ritmini belirleyen VideoSanat, şimdiye dek hizmet verdiği yerel ve global markalar için yenilikçi ve fark yaratan çözümler sunarken, en hızlı teklif verme ve en hızlı çözüm üretme garantisini de veriyor.

Tanıtım Filmi Fiyatları

Tanıtım Filmi Fiyatları, markaların ihtiyacına ve talebine göre değişkenlik göstermektedir. Çekim yapılacak alanın büyüklüğü, çekim yapılacak gün sayısı, kullanılacak ekipmanların zenginliği, farklı dillerde çeviri alternatifleri, özel seslendirmen hizmetleri gibi kalemler, Tanıtım Filmi Fiyatları konusunun projeden projeye farklılık göstermesini sağlar. Sektörde hizmet sağlayan firmaların genellikle Tanıtım Filmi Fiyat Listesi bulunmamakla birlikte her bir projenin belirli bir alt fiyat limiti bulunmaktadır. Yapılacak projenin büyüklüğüne göre fiyatlar belirlenebilir.

Tanıtım filmi fiyatlarını 30 dakika içinde öğrenmek ve markanız için tanıtım videosu teklifi almak için hemen bize ulaşın.

teklif al

çalışmalar

VideoSanat, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için
tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyor.

referanslar

VideoSanat, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için
tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyor.

hızlı teklif al

formu hemen doldurun, işletme
veya ürününüz için en uygun tekliflere
ücretsiz ulaşın.