Tanıtım Filmi Fiyatları

Anasayfa / Blog
Tanıtım Filmi Fiyatları
31 Eki

tanitim-filmi-fiyatlari (1)

Tanıtım Filmi Fiyatları

Tanıtım filmi fiyatları, tasarlanması istenen tanıtım filminin konseptine göre farklılık göstermektedir. Tanıtım filminde seslendirme yer alacaksa, seslendirme metin yazımı ve seslendirmen ücreti gibi konular da tanıtım filmi fiyatı üzerinde rol oynamaktadır. Ayrıca söz konusu tanıtım filminin tamamen motion graphics mi olacağı, tamamen gerçek görüntülerden mi oluşacağı, stock videolar ile mi tasarlanacağı veya bunların hangilerinin bir arada yer alacağı gibi konular, tanıtım filmi fiyatlandırmalarında etkili olur ve tanıtım filmi fiyatı bu durumlar göz önünde bulundurularak hesaplanır.

Tanıtım Filmi Fiyatlarına Etki Eden Faktörler

Tanıtım filmi fiyatlarında rol oynayan bir diğer etken de müzik prodüksiyonudur. VideoSanat, bünyesinde yer alan ses tasarımcıları ile tanıtım filmi projeniz için özel olarak müzik tasarlayabilir ve bu durum tanıtım filmi fiyatını etkiler.
Tanıtım filmi fiyatlarını belirleyen önemli unsurlardan biri de süredir. Filmin kaç dakika olacağı, tanıtım filmi fiyatlandırma işlemine göz önünde bulundurulmaktadır.
Tanıtım filminde gerçek görüntüler kullanılacaksa bu gerçek görüntülerin çekimi için harcanacak gün sayısı tanıtım filmi fiyatının belirlenmesi için önemlidir. Bu faktörlerin tamamı göz önünde bulundurularak belirlenen tanıtım filmi fiyatları hakkında net bir tutar verebilmek için öncelikle söz konusu video projesi hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

Tanıtım Filmi Fiyat Teklifi ve VideoSanat Farkı

Bu yüzden, bir tanıtım filmine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilir, kafanızdaki tanıtım filmini bize anlatarak tanıtım filmi fiyat teklifimizi görebilirsiniz. Video ihtiyaçlarına yönelik hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler sunan VideoSanat ile ödeyeceğiniz tanıtım filmi fiyatının çok üstünde bir tanıtım filmine sahip olacağınızdan kuşkunuz olmasın. Birçok köklü kurum ve kuruluş için efektif videoalr tasarlayan VideoSanat’ın hayat verdiği projelerden bazılarını Çalışmalar kısmından inceleyebilirsiniz.