fbpx

Video Ajansı

Anasayfa / Video Ajansı

Video Ajansı

formu hemen doldurun, işletme
veya ürününüz için en uygun tekliflere
ücretsiz ulaşın.

Tel: (0212) 327 17 81 info@videosanat.comGünümüzde internet kullanım oranının sürekli olarak yükselişe geçmesiyle birlikte artık herkes satın almak istediği ürünün öncelikle videosunu izliyor.

Perakende ve toptan alıcılar videosunu izledikleri ürünü satın alma konusunda daha ciddi bir eğilim gösterirken aynı zamanda kurum, firma ve şirketin dijital alanda varlığı da videolarla ön plana çıkıyor.

Günümüzün En Etkili İletişim Aracı: Video

Video ajansı, iş dünyasının ihtiyaç duyduğu, günümüzün en etkili iletişim aracı olan “video” ile ilgili tüm hizmetleri kaliteli, hızlı ve ekonomik olarak sunan video odaklı bir kurumsal iletişim çözüm ortağı olarak konumlanıyor. Güçlü portfolyo ve referanslara sahip, alanında uzman yaratıcı ekiplere sahip ajanslar ise rakiplerinden sıyrılarak birçok marka tarafından daha sıklıkla tercih ediliyor.

Video İçeriklerle Kurumunuzu Anlatın

Yönetmen, videographer, kameraman, 2D-3D artist, metin yazarı ve kurgu operatörlerinden oluşan kreatif kadrosu ile video ajansları işinize değer katacak projeler hazırlayarak, mevcut iletişim stratejinizi dinamik hale getiriyor, potansiyel müşterilerinize kolaylıkla ulaşmanıza yardımcı olur.

Video Ajansları; kurumsal tanıtım filmi, imaj tanıtım filmi, firma tanıtım filmi, ürün tanıtım filmi, fabrika tanıtım filmi, web sitesi tanıtım filmi, mobil uygulama tanıtım filmi, startup tanıtım filmi, tv reklam filmi, sosyal medya reklam filmi, youtube reklam filmi, facebook reklam filmi, twitter reklam filmi, ınstagram reklam filmi, müşteri görüşleri videosu, video sunum, iş sağlığı ve güvenliği, insan kaynakları videoları, kamu spotu, röportaj, tv programı, testimonial, online video, 3 d animasyon, 2 d motion graphics, ürün tanıtım videosu, firma tanıtım videosu, infografik video, startup tanıtım videosu, web sitesi tanıtım videosu, mobil uygulama tanıtım videosu, tv alt bant reklam, logo animasyon,  lansman, toplantı videosu, seminer videoları, açılış videoları, organizasyon videosu ve fuar videoları hizmetleri sunar.

Video Ajansları Video İçerikleri Nasıl Üretir?

Video ajansları müşteri kurum tarafından gelen briefi  kreatif ekip tarafından değerlendirir ve global trendler ışığından yeniden tasarlayarak bir konsept yaratır. Hazırlanan konsept metin yazarları tarafından senaryo haline getirilir. Müşteri kurumun senaryoyu onaylamasıyla birlikte çekim ve prodüksiyon aşamalarına geçilir. Video ajansının prodüksiyon amiri tarafından çekimi yapılacak bölge önceden keşif gezisi yapılarak çekime uygun hale getirilir. Prodüksiyon amirinin onayıyla birlikte yönetmenler tarafından set kurulur ve yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar tarafından çekimler gerçekleştirilir. Kurgu&Montaj ve Ses&Müzik prodüksiyonun tamamlamasıyla birlikte yüksek müşteri memnuniyeti sağlanarak proje teslim edilir.

Kurum, firma ve şirketlerin dijital yüzü olarak görünün web sitelerde infografik içerikler ve 2-D motion videolar da sıklıkla kullanılmaktadır. Bu videolar ile web sitesinin trafiği olumlu olarak artışa geçerken web sitenin dinamik bir yapıya da erişmesine yardımcı olmaktadır.

çalışmalar

VideoSanat, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için
tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyor.

referanslar

VideoSanat, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için
tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyor.

hızlı teklif al

formu hemen doldurun, işletme
veya ürününüz için en uygun tekliflere
ücretsiz ulaşın.