360 Derece Çekim

Anasayfa / 360 Derece Çekim
3D Sanal Tur ile
Mekânlarınızı Dijitale Taşıyın!

 

Tüm çalışmalarımızı incelemek için: tıklayınız.

360 derece video ve fotoğraf hizmeti fiyat teklifi almak için;

Tel: (0212) 327 17 84 

Mobil: (0530) 957 56 03 

info@videosanat.com360 Derece Video ve Fotoğraf Çekimi

Yeni nesil bir sanal tur teknolojisi olan Matterport 3D Lazer Sanal Tur Videoları, lazer özelliği bulunan yüksek çözünürlüklü kameralar ile çekilen 360 derece panoramik fotoğrafların nokta bulutuna dönüştürülmesinden ve ardından 3D modelleme teknolojisi ile entegre edilmesiyle sağlanan içeriklerden oluşur.

VideoSanat’ın uzman ekipleri tarafından sizin için hazırlanan ve 360 derece deneyim sunan 3D Sanal Tur Videoları ile mekânınızı dünyanın her yerinden 7/24 ziyarete açabilir, çevrimiçi ziyaretçilerinize benzersiz bir deneyim sunabilirsiniz.

360derece

Turizm

Turizm sektöründe fark yaratmak isteyen tesisler, misafirlerine 3D Sanal Turlarla ulaşıyor. Bilgilendirme ve tanıtım turlarıyla dünyanın her yerinden 7/24 ziyaret imkânı sağlıyor.

Showroom

İşletmeler, showroomlarının dijital ikizlerinde günün her saati müşterilerini ağırlıyor, ürün ve hizmetlerinin tüm özelliklerini online olarak sunma imkanı buluyor.

Eğitim

Tercih ve tanıtım günlerinde 3D Sanal Tur imkânı sağlayan eğitim kurumları, sahip olduğu olanaklar ve sunduğu avantajları aday öğrencilerle buluşturuyor.

Tanıtımın Yeni Boyutu

Günümüzde tüketici alışkanlıkları değişiyor. Müşterilerin satın alma kararlarını en çok deneyimleri etkiliyor. Yenilikçi şirketler, müşterilerine yeni nesil tanıtım araçlarıyla ulaşıyor. VideoSanat’ın zaman ve mekân sınırlarını ortadan kaldıran hizmeti 3D Lazer Sanal Tur Videoları da markaların tanıtımlarını dijitale aktarmasını ve müşterileriyle etkileşimlerini artırmalarını sağlıyor.

İnteraktif Mekân Deneyimi

3D Lazer Sanal Tur Videoları, standart sanal turlardan farklı olarak interaktif bir mekân deneyimi sunar. Mekânınız için maket görünüm oluşturur, şematik kat planı çıkarır ve tüm alanlarınıza özel multimedya içerikler oluşturur. Bu içeriklere tanıtım videolarınızı ekleyebileceğiniz gibi, sosyal medya hesaplarınız için köprü bağlantılar, bilgilendirme notları, sunumlar, kataloglar veya fotoğraflar ekleyebilirsiniz.

 

Bilgilendirme Pinleri ile İçerik Ekleme

Kullanıcılar, markaların sunduğu hizmet hakkında öğrenmek istedikleri her sorunun cevabını 3D Lazer Sanal Tur ile öğrenebiliyor. İşletmeler, tüm alanlara hizmetleri hakkında bilgilendirme pinleri ekliyor, tüm alanlar hakkında spesifik bilgi içerikleri yerleştiriyor. Kullancılar ise 3D Lazer Sanal Tur ile markaları ziyaret ederken diledikleri alandan gezintiye başlayabiliyor, diledikleri alanı inceleyebiliyor.

Bilgilendirme pinlerinin içine sadece yazı ekleyebileceği gibi, etkileşimli fotoğraflar ve etkileşimli videolar da ekleyebiliyor.

Örneğin, 360 derece sanal tur ile dijital işletmenin mekânını ziyareti misafirler, önceden video çekimi yapılmış bir sunucudan marka hakkında bilgi alabiliyor. Böylece markalar tüm hizmetlerini detaylı olarak aktarıyor ve misafirlerine benzersiz bir deneyim sunuyor.

Gayrimenkul

Gayrimenkul projeleri için örnek yaşam alanlarını tanıtmak isteyen firmalar, fiziki mekânda sınırlı sayıda ziyaretçi yerine 3D Sanal Turlarla aynı anda binlerce müşteriye ulaşıyor.

Fabrika ve Üretim Tesisleri

Fabrika ve üretim tesislerini dijitale taşıyan firmalar, üretim aşamalarını, kapasitelerini ve diğer tüm özelliklerini online olarak tanıtıyor, yeni müşterilere ulaşıyor.

Kurum İçi Eğitim ve Oryantasyon

Birçok ülke ve şehirde yerleşkesi olan firmalar, kurum içi tanıtım faaliyetlerinde seyahat masraflarını ortadan kaldırarak, yeni çalışanlarına 3D Sanal Tur içerikleriyle eğitim sunuyor.

Tüm Cihazlarda Kullanılabilir

Bilgisayar, telefon ve tablet gibi tüm internet özellikli cihazlarda oynatılabilen Matterport 3D Sanal Tur Video içeriklerinizi web sitenize entegre edebilir, sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir, mail veya WhatsApp ile direkt olarak da iletebilirsiniz. VR gözlüklerle de deneyimlenebilen 3D Sanal Tur Videolar, iOS ve Android yazılıma sahip tüm mobil cihazlarda rahatlıkla çalışır. QR kod yöntemi ile katalog, kartvizit, broşür, magnet gibi tüm basılı materyallerinizde de paylaşabilir, ziyaretçilerinizin birkaç saniyede dijital mekânınızı ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.

Müşteri Deneyimini Satışa Çevirin

Ürünleriniz ya da hizmet alanlarınız hakkında her detayı içeren 360 derece prodüksiyonlar ile şeffaf izlenim alanları yaratabilir, sağladığınız güvenle müşterilerinizin satın alma kararlarını olumlu yönde etkileyebilirsiniz. 360 derece tanıtım süreçlerinizle her açıdan karlı çıkarsınız.

Mekânınızın Dijital İkizi

VideoSanat’ın hazırladığı Matterport 3D Lazer Sanal Tur Videoları, mekânlarınızın dijital ikizidir. Özellikle konaklama, emlak, inşaat, eğitim ve sigorta sektörlerinde geleceğin sunum teknolojisi olarak değerlendirilir. Çalışanlar ve müşteriler arasındaki en etkili ve hızlı iletişim yöntemidir.

3D Sanal Tur Videolarız ile potansiyel müşterilerinize sanki mekânınızdaymış gibi gezinti imkânı sunabilirsiniz. Böylelikle müşterileriniz dünyanın neresinde olurlarsa olsun diledikleri an diledikleri cihazla sizi keşfedebilir. Etkileşimli pop-up multimedya araçları ile hakkınızda bilgi edinir, etkileşim kurabilir ve markanızla benzersiz bir deneyim yaşayabilir.

Mekânlarınızı tanıtmak ve satmak için benzersiz bir dijital erişim noktası olan Matterport 3D Sanal Turlar, size 2 Boyutlu ve 3 Boyutlu kat planları, rehberli tur video içerikleri, 360 derece panoramik görünümler, yüksek kalite fotoğraflar ile yüksek etkileşimli bir pazarlama imkânı sunar. Seyahat edemeyen potansiyel müşterileriniz, dilediği zaman dilediği yerden sizi ziyaret edebilir.

3D Lazer Sanal Tur Videolarınız ile mekânınızı gerçek boyutlarında ölçülendirebilir, müşterilerinize istedikleri noktadan ölçü alma imkânı tanıyabilirsiniz. Ayrıca 3 Boyutlu Sanal Tur içeriğinizi Google Maps’e de yükleyebilir ve dijital alandaki varlığınızı artırabilirsiniz. Platform içinden istediğiniz açıdan 4K çözünürlükte dijital çıktılar da alabilirsiniz.

Lisanslı Matterport Yazılım Teknolojisi

VideoSanat’ın konusunda uzman ekibi, Matterport patentli yazılım teknolojisi kullanarak mekânlarınızı üç boyutlu kat planlarına dönüştürür. Çekimi yapılan her mekânı Matterport sunucusunda barındırır. 3D Sanal Tur videoları için web sitenizde herhangi bir ekstra alana ihtiyacınız yoktur.

Siz de VideoSanat’ın hazırladığı İnteraktif 3D Sanal Tur Videolar ile bugüne kadarki tanıtım materyallerinin çok ötesinde benzersiz bir deneyim sunarak, hedef kitleniz üzerinde kalıcı etkiler bırakmak isterseniz, hemen teklif alabilirsiniz.

Teklif Al

VideoSanat tarafından hazırlanan 3D Sanal Tur Video içerikleri örnekleri bulabilir; VideoSanat’ın video çalışmalarını genel olarak incelemek için Çalışmalar sayfasına gidebilir; VideoSanat ile iletişime geçerek firmanız için kaliteli ve 3D Sanal Tur Video içerikler hazırlatabilirsiniz.

Fiyat teklifi almak için;

0530 957 56 03 •  0212 327 17 84 • info@videosanat.com

çalışmalar

VideoSanat, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için
tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyor.

referanslar

VideoSanat, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için
tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyor.

hızlı teklif al

formu hemen doldurun, işletme
veya ürününüz için en uygun tekliflere
ücretsiz ulaşın.