fbpx

Blog

Anasayfa / Blog
2-D MOTİON GRAFİK VİDEOLAR İLE POTANSİYEL MÜŞTERİLERE ULAŞABİLİR MİYİM
20 Mar

2-D motion grafik videolar; stok veya kurumunuza özel çizilmiş görsellerin hareketlendirilerek, infografik bilgilerin veya tanıtım materyallerinin yer aldığı videolardır. Günümüzde herkesin video izlemesiyle birlikte 2-d motion grafik videoların hedef kitle ve potansiyel müşteriler üzerinde etkileşimi gün geçtikçe artıyor. 2-D motion videolar ile Ürün, Mobil uygulama ve web sitesi tanıtımına yer verebilir, Kurumunuza özel infografik bilgileri..

KURUMSAL TANITIM FİLMİ BİR İHTİYAÇ MI?
24 Eki

Konvansiyonel ve geleneksel iletişim araçlarından daha fazla etkileşim almanızı sağlayan Kurumsal Tanıtım Filmleri; marka veya kurumunuzun tüm iş süreçlerini hedef kitle ve potansiyel müşterilerinize hızlıca aktarmak için önemli bir iletişim kanalı olarak konumlanıyor. Günümüzde herkesin rahatlıkla tükettiği video içeriklerle kısa sürelerde marka veya kurumunuz hakkındaki bütün detayları verebileceğiniz kurumsal tanıtım filmleri hem zaman kazanmanıza hem..

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİNİN VİDEO İLETİŞİM PARTNERİ: VİDEOSANAT
13 Ağu

“İstanbul’un Kalbinde Bir Dünya Üniversitesi” mottosuyla öğrencilerini geleceğin dünyasına hazırlayan Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinin iletişim sektörüne adapte olmalarını sağlayan programlar oluşturuyor. Bu doğrultuda sektörün en önemli markaları arasında konumlanan VideoSanat ile işbirliği yapan Bahçeşehir Üniversitesi, İletişim Fakültesi öğrencilerinin video marketing konusunda deneyim kazanmasına yardımcı oluyor. Sektörel İş Birlikleri ile Eğitim Modeli” adıyla 2014- 2015..

TANITIM FİLMİNİN FAYDALARI
11 Haz

Günümüzün dijital dünyasında firmalar, Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, LinkedIn gibi mecralarda etkili bir şekilde varlık gösterebilmek için tanıtım filmlerine ihtiyaç duyuyor. Kaliteli bir tanıtım filmi sosyal medyada firmanızı tanıtmakla kalmayıp firmanızın iletişim dilini dijital mecralara uyarlayarak çağın trendlerine uyum göstermesini sağlar. Etkili bir tanıtım filmi firmanıza her alanda artı değer katacaktır.   VideoSanat üstün prodüksiyon..

İNFOGRAFİK VİDEOLAR
11 Haz

Sayısal verilerle firmanızı tanıtan infografik videolar firmanızın üretim hacmini, sektör içindeki yerini ve ekonomiye katkısını hedef kitlenize anlatmanın en etkili yolu. Somut veriler içeren infografik videolar müşterileriniz üzerinde güvenilirlik, akılda kalıcılık ve anlaşılabilirlik özellikleriyle pozitif etki yaratır. İnfografik videolar ile sosyal medyadaki gücünüzü artırabilir, PR değeri yaratabilir ve hedef kitlenizi genişletip müşterilerinizle daha sağlıklı iletişim..