fbpx

Blog

Anasayfa / Blog
VLOG NEDİR?
29 Oca

Açılımı “Video Blog” olan Vlog, görselliğin çok fazla ön plana çıktığı modern çağın, dijital platformlarda en çok tercih edilen içerik türü haline gelmeye başladı. Yaşadıklarını, düşüncelerini, anılarını veya deneyimlerini yazı ile değil video ile anlatmak isteyenler vlog çekmeyi tercih ediyor. Blog içeriklerinin ön planda olduğu dönemlerden vlog içeriklerinin revaçta olmaya başladığı dönemlere geçiş yaptığımız şu..

ÜRÜN TANITIM FİLMİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ
27 Oca

Ürün Tanıtımı Nedir? Ürün tanıtımı, üretilen ürün hakkında müşterileri veya hedef kitleyi bilgilendirmeyi amaçlıyor. Markalar tarafından üretilen ürünleri hedef kitleye ulaştırmak ve ürünlerin tanıtımını yapmak amacıyla tercih ediliyor. Üretilen ürün ve hizmetlerin geniş kitlelere tanıtılması, duyurulması ve benimsetilmesi rolünü üstleniyor. Ürün Tanıtımı ve Pazarlama Günümüzde özellikle e-ticaretin de yaygınlaşması ile birlikte ürünlerin tanıtımı ve pazarlamasında..

ENERJİ SEKTÖRÜNÜN ÇÖZÜM ORTAĞI BESTIMAGE GROUP
22 Oca

Bestimage Group, enerji, eğitim, tekstil, teknoloji, bilişim, otomotiv, sağlık, ticaret, lojistik gibi sektörler dahil olmak üzere 26 sektörün lider markalarına çözüm ortaklığı yapıyor. Yenilikçi, kreatif ve dinamik ekibiyle sektörün öncü markalarına reklam ve iletişim projeleri tasarlayan Bestimage Group, sunduğu kurumsal ve görsel tasarım hizmetleriyle de birçok firmayı ulusal ve uluslararası standartlarda bir kimliğe taşıyor. Enerji..

2-D MOTİON GRAFİK VİDEOLAR İLE POTANSİYEL MÜŞTERİLERE ULAŞABİLİR MİYİM
20 Mar

2-D motion grafik videolar; stok veya kurumunuza özel çizilmiş görsellerin hareketlendirilerek, infografik bilgilerin veya tanıtım materyallerinin yer aldığı videolardır. Günümüzde herkesin video izlemesiyle birlikte 2-d motion grafik videoların hedef kitle ve potansiyel müşteriler üzerinde etkileşimi gün geçtikçe artıyor. 2-D motion videolar ile Ürün, Mobil uygulama ve web sitesi tanıtımına yer verebilir, Kurumunuza özel infografik bilgileri..

KURUMSAL TANITIM FİLMİ BİR İHTİYAÇ MI?
24 Eki

Konvansiyonel ve geleneksel iletişim araçlarından daha fazla etkileşim almanızı sağlayan Kurumsal Tanıtım Filmleri; marka veya kurumunuzun tüm iş süreçlerini hedef kitle ve potansiyel müşterilerinize hızlıca aktarmak için önemli bir iletişim kanalı olarak konumlanıyor. Günümüzde herkesin rahatlıkla tükettiği video içeriklerle kısa sürelerde marka veya kurumunuz hakkındaki bütün detayları verebileceğiniz kurumsal tanıtım filmleri hem zaman kazanmanıza hem..