fbpx

Blog

Anasayfa / Blog
KURUMSAL TANITIM FİLMİ BİR İHTİYAÇ MI?
24 Eki

Konvansiyonel ve geleneksel iletişim araçlarından daha fazla etkileşim almanızı sağlayan Kurumsal Tanıtım Filmleri; marka veya kurumunuzun tüm iş süreçlerini hedef kitle ve potansiyel müşterilerinize hızlıca aktarmak için önemli bir iletişim kanalı olarak konumlanıyor. Günümüzde herkesin rahatlıkla tükettiği video içeriklerle kısa sürelerde marka veya kurumunuz hakkındaki bütün detayları verebileceğiniz kurumsal tanıtım filmleri hem zaman kazanmanıza hem..

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİNİN VİDEO İLETİŞİM PARTNERİ: VİDEOSANAT
13 Ağu

“İstanbul’un Kalbinde Bir Dünya Üniversitesi” mottosuyla öğrencilerini geleceğin dünyasına hazırlayan Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinin iletişim sektörüne adapte olmalarını sağlayan programlar oluşturuyor. Bu doğrultuda sektörün en önemli markaları arasında konumlanan VideoSanat ile işbirliği yapan Bahçeşehir Üniversitesi, İletişim Fakültesi öğrencilerinin video marketing konusunda deneyim kazanmasına yardımcı oluyor. Sektörel İş Birlikleri ile Eğitim Modeli” adıyla 2014- 2015..

TANITIM FİLMİNİN FAYDALARI
11 Haz

Günümüzün dijital dünyasında firmalar, Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, LinkedIn gibi mecralarda etkili bir şekilde varlık gösterebilmek için tanıtım filmlerine ihtiyaç duyuyor. Kaliteli bir tanıtım filmi sosyal medyada firmanızı tanıtmakla kalmayıp firmanızın iletişim dilini dijital mecralara uyarlayarak çağın trendlerine uyum göstermesini sağlar. Etkili bir tanıtım filmi firmanıza her alanda artı değer katacaktır.   VideoSanat üstün prodüksiyon..

İNFOGRAFİK VİDEOLAR
11 Haz

Sayısal verilerle firmanızı tanıtan infografik videolar firmanızın üretim hacmini, sektör içindeki yerini ve ekonomiye katkısını hedef kitlenize anlatmanın en etkili yolu. Somut veriler içeren infografik videolar müşterileriniz üzerinde güvenilirlik, akılda kalıcılık ve anlaşılabilirlik özellikleriyle pozitif etki yaratır. İnfografik videolar ile sosyal medyadaki gücünüzü artırabilir, PR değeri yaratabilir ve hedef kitlenizi genişletip müşterilerinizle daha sağlıklı iletişim..

ANİMASYON VİDEO
11 Haz

Dijital dünyada animasyon içerikler yaratıcı ve eğlenceli çizgileriyle gün geçtikçe popülerlik kazanıyor. Sosyal medya mecralarının arayüzüne uygun görsel dilleri, masaüstü yapım süreçlerinin sağladığı hız, yaratıcılığa açık bir yapıya sahip olmaları animasyon videoları firmalar ve reklam prodüksiyon şirketleri tarafından tercih edilir kılıyor.   VideoSanat, alanında uzman yazarlar, tasarımcılar ve motion graphic artistlerden oluşan kreatif ekibi ile..