Firma Tanıtım Filmi Örnekleri

VideoSanat tarafından hazırlanan firma tanıtım filmi örneklerinden bazılarını aşağıda bulabilir; VideoSanat’ın video çalışmalarını genel olarak incelemek için Çalışmalar sayfasına gidebilir; VideoSanat ile iletişime geçerek firmanız için kaliteli ve işlevsel tanıtım filmi hazırlatabilirsiniz

Tanıtım filmi hazırlatmak ve bütçe teklifi almak için; 0212 327 17 81 • info@videosanat.com

Firma tanıtım filmi veya şirket tanıtım filmi, içinde bulunduğumuz teknoloji ve iletişim çağında şirketlerin kendisini tanıtmaları için kullandıkları vazgeçilmez bir iletişim stratejisi haline gelmiştir. Firma tanıtım filmi ile gerek dijital platformlarda gerekse iş toplantılarında alınan verim gözlemlenebilir derecede yüksektir. Artık en etkili iletişim aracı olan videolar, hedef kitle üzerinde en yüksek etkileşimi en hızlı şekilde oluşturdukları için markalar iletişim planlamalarında video kullanmaya özellikle dikkat etmektedirler. Her firma ve şirket tanıtım filmi hazırlatma konusunun günümüzde bir gereklilik olduğunu fark etmeye başlamıştır. İşte VideoSanat; iş ve eğlence dünyasının tüm video ihtiyaçlarını en efektif şekilde karşılayarak, hızlı ve kaliteli çözümler üreterek hizmet sunduğu markalara değer katmaktadır. Siz de hemen VideoSanat ile iletişime geçebilir; firma tanıtım filmi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Firma Tanıtım Filmi Nasıl Hazırlanır,

VideoSanat’ın Farkı Nedir?

Firma tanıtım filmi, söz konusu firma yetkililerinin talep ve beklentilerine bağlı olarak, gerçek görüntülerle hazırlanabileceği gibi ,motion graphics olarak da hazırlanabilmektedir. Bazı firmalar gerçek görüntülerle motion graphics tasarımların bir arada olduğu şirket tanıtım filmi de istemektedirler. VideoSanat; iletişim dinamiklerine hakim, dünya trendlerini sürekli takip eden, deneyimli ve dinamik ekibiyle, üst düzey stüdyolarında; hızlı, kaliteli ve işlevsel videolara hayat vererek, çözüm ortağı olduğu markaların hedef kitlesine en etkili şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Firma tanıtım filmi projesi başlarken öncelikle hedef kitle analizi, sektör analizi ve rakip analizi (benchmarking) gibi analizler gerçekleştirerek el de edilen değerlendirmeler neticesinde marka ruhuna en uygun konsepti belirleyen VideoSanat, bu konsept doğrultusunda metin ve senaryo çalışmalarına hayat vermektedir. Senaryo doğrultusunda VideoSanat’ın profesyonel çekim ekibi, söz konusu firmaya giderek yerinde çekimler gerçekleştirmektedir. Grafikerler, art direktörler ve kreatif direktörler konsepte uygun bir şekilde tasarımlar yaparak video projesinin görsel stoğunu oluştururlar. Motion graphic designer’lar tarafından bu görsel stoktaki hareketsiz görüntüler en efgektif şekilde hareketlendirilir ve ses&müzik ile kurgu&montaj çalışmaları gerçekleştirilerek şirket tanıtım filmi tamamlanmış olur. VideoSanat; dünya trendlerine uygun, hedef kitleye göre projelendirilmiş ve marka ruhunu en doğru şekilde temsil eden firma tanıtım filmlerine hayat vererek, çözüm sunduğu markalar için katma değer oluşturmaktadır.