Anİmasyon Tanıtım Fİlmİ

Anasayfa / Blog
Anİmasyon Tanıtım Fİlmİ
11 Haz

Dijital mecralarda varlık göstermek, firmalar için artık bir zorunluluk haline geldi. Bu ihtiyacı karşılayan animasyon tanıtım filmleri, Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, LinkedIn gibi sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenizle iletişim kurmanızı ve bu sayede firmanıza artı değer yaratmanızı sağlıyor. Firma, ürün, fabrika, startup, web sitesi, mobil uygulama tanıtımı amaçlı kullanılabilen animasyon tanıtım videoları günümüzün dijital dünyasına uygun bir görsel dille markanızın iletişim ihtiyacını etkili bir şekilde karşılar. Masaüstü çalışmayla üretilen animasyon tanıtım filmleri, firmanızın dijital dünyanın gerektirdiği hıza ulaşmasını sağlar.

 

VideoSanat, en etkili animasyon tanıtım filmleriyle her türlü iletişim çalışmasından alacağınız verimi maksimum seviyeye taşıyor. Uzman ve dinamik kreatif ekip, markadan alınan brifingi kaliteli ve efektif animasyon tanıtım filmlerine dönüştürüyor. Üst düzey prodüksiyon gücüne sahip bir firma olan VideoSanat, gerekmesi durumunda motion graphic artistlerin kreatif çalışmasını gerçek görüntülerle destekliyor.

VideoSanat, kurumsal yapısı sayesinde, iş ortağı firmaların kurumsal işleyişini en iyi şekilde anlar. Dolayısıyla metin yazarı ekibi, bunu en iyi şekilde yansıtan senaryoları yazar. Oluşturulan metin, markanın onayına sunulduktan sonra projede görevli motion graphic artiste devredilir. Yazar ekibiyle koordine bir çalışmayla, motion graphic artist tanıtımı yapılacak ürünü ya da firmayı en ideal şekilde yansıtacak grafik tasarımları ve imajları oluşturur. Son aşamada motion graphic artist, oluşturduğu grafik tasarımları kreatif bir şekilde animasyon tanıtım filmine dönüştürür ve proje marka ile paylaşılır.

 

Günümüzün dijital dünyasında herhangi bir kampanyanın tam anlamıyla başarıya ulaşması için dijital ayağının bulunması şart. VideoSanat kreatif ve kaliteli animasyon tanıtım filmleriyle markaların her türlü kampanyasını 360 dereceye uyarlıyor. VideoSanat’ın hizmetlerinden faydalanarak firmanızın ya da ürününüzün sosyal medya mecralarında geniş kitlelere ulaşarak ses getirmesini sağlayın.

 

VideoSanat tarafından hazırlanan animasyon tanıtım filmi örneklerinden bazılarını aşağıda bulabilir; VideoSanat’ın video çalışmalarını genel olarak incelemek için Çalışmalar sayfasına gidebilir; VideoSanat ile iletişime geçerek firmanız için kaliteli ve işlevsel animasyon tanıtım filmleri hazırlatabilirsiniz.

Animasyon tanıtım filmi hazırlatmak ve fiyat teklifi almak için; 0212 327 17 81  • info@videosanat.com