ANİMASYON VİDEO

Anasayfa / Blog
ANİMASYON VİDEO
11 Haz

Dijital dünyada animasyon içerikler yaratıcı ve eğlenceli çizgileriyle gün geçtikçe popülerlik kazanıyor. Sosyal medya mecralarının arayüzüne uygun görsel dilleri, masaüstü yapım süreçlerinin sağladığı hız, yaratıcılığa açık bir yapıya sahip olmaları animasyon videoları firmalar ve reklam prodüksiyon şirketleri tarafından tercih edilir kılıyor.

 

VideoSanat, alanında uzman yazarlar, tasarımcılar ve motion graphic artistlerden oluşan kreatif ekibi ile kaliteli, kreatif, akılda kalıcı ve sürdürülebilir animasyon videoları yapıyor. Genç ve dinamik uzmanlardan oluşan kreatif ekip, sosyal medya ve dijital platformlardaki sürekli yenilenen trendleri yakından takip ediyor ve bu sayede iş ortağı markaların günün modasına uygun bir şekilde iletişim çalışmalarını gerçekleştirmesini sağlıyor.

 

Markadan alınan brifingi metin yazarı ekibi detaylı bir şekilde inceler. Senaryo yazım aşamasına geçmeden önce detaylıca pazar araştırması ve benchmarking yapılır. Daha sonra gerekli metinler yazılır. Müşteri ile sağlıklı iletişim kurmaya önem veren VideoSanat, prodüksiyon aşamasına geçmeden önce metni markanın onayına sunar. Markadan onay alan metin, projede görevli motion graphic artiste iletilir. Motion graphic artist metnin içeriğini en kreatif şekilde yansıtacak konsepti belirler ve bu konsept doğrultusunda imajlar ve grafik tasarımlardan oluşan görsel stok oluşturur. Son aşamada bu görsel malzeme animasyon programlarında anime edilir ve projenin son hali, müşteri temsilcisi tarafından marka ile paylaşılır.

 

Animasyon videoları firmanıza her anlamda artı değer katacak içerikler. Her türlü iletişim çalışmasında kullanılabildiği gibi, projenin belli bir kısmını oluşturarak projeye destek de verebilir. VideoSanat ile iletişime geçerek siz de akılda kalıcı, yaratıcı, eğlenceli ve dinamik içerikler olan animasyon videolarıyla markanızı sosyal medyada öne çıkarabilir, hedef kitlenizle olan iletişiminizi güçlendirebilir ve bu kitleyi genişletebilirsiniz.

 

VideoSanat tarafından hazırlanan animasyon örneklerinden bazılarını aşağıda bulabilir; VideoSanat’ın video çalışmalarını genel olarak incelemek için Çalışmalar sayfasına gidebilir; VideoSanat ile iletişime geçerek firmanız için kaliteli ve işlevsel animasyonlar hazırlatabilirsiniz.
Animasyon filmi hazırlatmak ve fiyat teklifi almak için; 0212 327 17 81  • info@videosanat.com