Bestimage Promotional Film

Anasayfa / Blog
Bestimage Promotional Film
31 Eki

Bestimage Reklam Ajansı, 2001 yılında kurulmuş olup hizmet sunduğu markalara, söz konusu markaların sektörlerine ve iletişim dünyasına değer katan projelere hayat vermektedir. Beşiktaş’ta yer alan reklam kompleksinde, tüm hizmetlerini tek bir çatı altında sunan Bestimage Reklam Ajansı; görsel tasarım, kurumsal kimlik, web hizmetleri, video prodüksiyon, müzik prodüksiyon, fotoğraf prodüksiyon, organizasyon ve danışmanlık konularında efektif iletişim çözümleri üretmektedir.

Bestimage Reklam Ajansı; görsel tasarım hizmetleri kapsamında grafik tasarım, logo tasarımı, kurumsal kimlik ve kurumsal kimlik kılavuzu, ilan tasarımı, afiş tasarımı, katalog tasarımı; video prodüksiyon hizmetleri kapsamında tanıtım filmi, infografik video, reklam filmi, motion graphics, klip prodüksiyon, online video ve diğer tüm reklam iletişim materyallerinin tamamına yönelik yaratıcı, işlevsel ve kaliteli tasarımlar gerçekleştirmektedir.

VideoSanat, üst düzey stüdyolarında hayata geçirdiği entegre çalışmalarla kreatif bir süreç izledi ve Bestimage Reklam Ajansı için hazırladığı video ile, dünya standartlarının üstünde bir tanıtım filmine hayat vermiş oldu.

Dünya trendlerini yakından takip eden ve bu trendlerin Türkiye’de video prodüksiyon sektörüne entegrasyonunu efektif bir şekilde gerçekleştiren VideoSanat, Bestimage tanıtım filmi için kreatif direktör öncülüğünde konsept geliştirme çalışmalarına başladı. Karar verilen etkili konsept doğrultusunda, metin yazarları tarafından projenin metinsel çalışmaları gerçekleştirildi. VideoSanat’ın çekim ekibi, kreatif bir süreç izleyerek Bestimage Reklam Ajansı’nda etkili çekimlere imza attı ve bu çekimlerle elde edilen görsel stok alanında uzman videographer’lar tarafından düzenlenerek kurgulandı.

Bestimage tanıtım filminin ses & müzik prodüksiyonu, Bestimage Group bünyesinde yer alan ses tasarımcıları tarafından hayata geçirildi.

Titizlikle yürütülen tüm çalışmalar neticesinde, alanlarında uzman kişilerden oluşan ekibi  ve tam donanımlı üst düzey stüdyolarıyla  VideoSanat; Bestimage tanıtım filmi ile dünya çapında eşine az rastlanır bir proje gerçekleştirdi.

Bestimage resmi web sitesine giderek Bestimage Group ve Bestimage Reklam Ajansı hakkında detaylı bilgi almak, çalışmalarını incelemek veya Bestimage ile iletişime geçmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz: www.bestimage.com.tr

VideoSanat, bir Bestimage Group markasıdır.