Sixfab – R.Pi IoT Shields Family – Kickstarter Videosu

Anasayfa / Blog
Sixfab – R.Pi IoT Shields Family – Kickstarter Videosu
12 Kas

sixfab-kickstarter-videosu

Girişimcilerin fikirlerini gerçekleştirmek için ihtiyaçları olan finans kaynağını sağlayabilmeleri amacıyla geliştirilen Kickstarter, ABD kökenli bir internet sitesidir. Yaratıcı bir fikriniz varsa ve bu fikri hayata geçirmek için maddi kaynağa ihtiyaç duyuyorsanız, finans desteğinizi Kickstarter sayesinde bulabiliyorsunuz. Bunun için projenizi Kickstarter’a yüklemeniz ve projenizin, Kickstarter yetkilileri tarafından beğenilmesi gerekiyor. Bomec’in, Kicstarter benzeri bir site olan Indiegogo’da yayımlanan ilk projesi için hayat verdiği efektif video ile projenin belirlenen miktarın çok üstüne çıkarak büyük bir başarı göstermesinde etkin bir ol oynayan VideoSanat; Kickstarter ve Indiegogo profiline uygun videolar tasarlayarak projenizin beklediğiniz desteği görmesini sağlıyor.

Kickstarter’da Süreç Nasıl İşler?

Projeniz, Kickstarter ‘da yayınlanması için öncelikle Kicskstarter yetkililerinin eleğinden başarıyla geçmesi gerekiyor. Ardından projenize Kickstarter’da yer veriliyor. Projenizin hayata geçmesi için gereken bağış miktarını belirtiyorsunuz. Projenizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan miktara ulaşmanız için Kickstarter kullanıcıları tarafından bağış yapılıyor. Size verilen süre içerisinde, beklediğiniz tutara ulaşırsanız Kicstarter, projeyi gerçekleştirmeniz için size söz konusu miktarı gönderiyor. Tarafınıza ulaşılmadığı durumlarda ise para bağışçılara geri gönderiliyor.

Kickstarter Videosu Hazırlamak ve VideoSanat

Projenizin Kickstarter’da başarılı olması için, fikriniz kadar projenizi anlattığınız video da büyük önem taşıyor. VideoSanat, bu kapsamda hayata geçirdiği çalışmalarla, başarıya ulaşan Kickstarter videoları üretiyor. Başarılı bir Kickstarter videosu için, prodüksiyon süreçlerinin tamamının profesyonel bir şekilde yönetilmesi gerekiyor. VideoSanat; alanlarında uzman ekibi, üst düzey stüdyoları ve sistematik iş süreçleriyle, mecraya yönelik özel çözümler sunuyor; hedef kitle’ye en doğru şekilde ulaşan video projelerine hayat veriyor.

Kickstarter videosu, projeyi detaylı bir şekilde anlatmalı; hedef kitlenin kafasında soru işareti bırakmamalıdır.

Bomec’in Indiegogo’da hedeflerin üzerinde başarıya ulaşmasını sağlayan projesi Tinylab için VideoSanat tarafından gerçekleştirilen videoya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.videosanat.com/bomec-elektronik-prototiplemeyi-kolaylastiran-urun-tinylab/

Siz de projenizin hak ettiği değeri görmesi ve gereken finansmanı sağlayabilmesi için VideoSanat ile iletişime geçebilir; projenize değer katacak videolara sahip olabilirsiniz.

Sixfab- R.Pi IoT Shields Family – Kickstarter Videosu

Sixfab R.Pi IoT Shields Family projesi için efektif bir Kicstarter videosu tasarlayan VideoSanat; projenin hedeflenenin üzerinde başarı göstermesi için tüm prodüksiyon süreçlerini profesyonel bir şekilde yönetti ve etkili bir video projesine imza attı.

Yayımlanalı birkaç gün olmasına rağmen hedeflenen miktara ulaşağını belli eden bağış kazanan R.Pi IoT Shields Family projesinin, VideoSanat tarafından hazırlanan Kickstarter videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.