ENERJİ SEKTÖRÜNÜN ÇÖZÜM ORTAĞI BESTIMAGE GROUP

Anasayfa / Blog
ENERJİ SEKTÖRÜNÜN ÇÖZÜM ORTAĞI BESTIMAGE GROUP
22 Oca

Bestimage Group, enerji, eğitim, tekstil, teknoloji, bilişim, otomotiv, sağlık, ticaret, lojistik gibi sektörler dahil olmak üzere 26 sektörün lider markalarına çözüm ortaklığı yapıyor. Yenilikçi, kreatif ve dinamik ekibiyle sektörün öncü markalarına reklam ve iletişim projeleri tasarlayan Bestimage Group, sunduğu kurumsal ve görsel tasarım hizmetleriyle de birçok firmayı ulusal ve uluslararası standartlarda bir kimliğe taşıyor.

Enerji sektörünün köklü markalarından TANAP, UGETAM ve İGDAŞ’ın kurumsal ve görsel tasarımını gerçekleştiren Bestimage Group, kurumların marka değerinin ve bilinirliğinin artmasını sağlıyor.

T.C. ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI

ZORLU ENERJİ GRUBU

ÇALIK ENERJİ

ETİ MADEN

SOCAR

PETKİM

STAR RAFİNERİ

AKSA

ICSG

BAYMAK

GEDİZ

AYDEM

KONTROLMATİK

ENERJİM

ENERJİ IQ

BAŞKENT GAZ

EPİAŞ

TRBOR

AKFEL HOLDİNG

ESKA VALVE ve

EFEKTİF ENDÜSTRİYEL

markalarıyla da çözüm ortaklığı gerçekleştiren Bestimage Group, markaların kurumsal kimlik standartlarının belirlenmesi, logo tasarımı, görsel tasarımlarının ve video iletişiminin dijital iletişim mecralarına uyarlanması, stratejik iletişim planlarının oluşturulması ve video ve fotoğraf prodüksiyonu süreçlerini de gerçekleştirerek, marka kimliklerini uluslararası düzeye taşıyor. Enerji sektörünün iletişim ihtiyaçlarına efektif çözümler geliştiren Bestimage Group, kurumların marka imajının uluslararası normlara yükselmesinde etkin rol oynayarak reklam ve iletişim sektöründe enerjiyi tasarlayan isimlerin başında geliyor.

 

Kurumsal ve Görsel Tasarım Süreçleri

Bestimage Group, markaların ve kurumların genel konseptlerini belirleyerek global trendler doğrultusunda kurumsal kimlik tasarımları geliştiriyor. Kurumsal ve görsel tasarım süreci kapsamında tasarlanacak gerekli materyallerin kurgusunu, belirlenen çatı logo tasarımına sadık kalarak gerçekleştiriyor. Kurumsal kimlik standartlarını belirleyerek, basın-yayın organları başta olmak üzere bütün mecralarda belirlenen standartlarda kullanılması amacıyla kurumsal kimlik kılavuzu hazırlıyor.

Tüm bunlara iletişim dili stratejileri de dahil ediliyor. Kurumlar için hedef kitle özelinde iletişim dili stratejileri belirleyerek en doğru ve etkili iletişim yöntemleriyle daha geniş kitlelere ulaşmayı amaçlıyor. Belirlenen stratejik iletişim planı, kurumların medyadan global alandaki birçok hedef kitle paydaşına kadar gerçekleştirecekleri iletişim trafiğini en güçlü ve en doğru iletişim yöntemleriyle yönetmelerine yardımcı oluyor.

Ayrıca global iletişim trendleri ışığında, Türkçe, İngilizce ve daha birçok dilde web siteleri tasarlıyor. Web siteleri için hazırlanan içeriklerin anahtar kelimelerini belirleyerek, SEO uyumlu içeriklerle hedef kitleye ulaşılmasını kolaylaştırıyor. Sosyal medya yapılandırması sürecinde, sosyal medya platformlarını kurumsal çerçevede ve belirlenen standartlara uygun olarak hazırlıyor, yıllık sosyal medya planlamasını yapıyor, özel gün postlarını düzenliyor. Ayrıca kurumsal şirketlerin 1 yıl boyunca iletişim danışmanlığını yürüterek, medya ilişkileri danışmanlığını da üstleniyor.

 

Bestimage Group Bünyesinde Tam Hizmet

Kendi bünyesinde bulunan VideoSanat markasının kreatif ve dinamik ekibiyle ürettiği profesyonel video prodüksiyon hizmetleriyle de adını duyuran Bestimage Group, tanıtım filmi, reklam filmi, kurumsal video çözümleri, animasyon ve etkinlik çalışmalarıyla, birlikte çözümler ürettiği markalara değer katıyor, dijital dünyadaki varlıklarını devam ettirmelerine yardımcı oluyor.