FACEBOOK KAPAK VİDEOSU HAZIRLAMA

Anasayfa / Blog
FACEBOOK KAPAK VİDEOSU HAZIRLAMA
16 Haz

Facebook kapak görsellerinde video dönemi başladı. Markaların ve işletmelerin pazarlama ve iletişim faaliyetlerini güçlendirebilmeleri için sürekli destek olacak geliştirmeler yapan Facebook, şimdi de kapak videoları ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Bu uygulamaya göre işletmeler sayfalarındaki kapak görsellerini video olarak kullanabilecekler. Bu uygulama ile hedef kitlenin daha fazla dikkatinin çekilmesi hedefleniyor. Çünkü Facebook’ta bir sayfaya girildiğinde ilk görülen ve en fazla dikkat çeken görsel kapak görseli idi. artık bu görselin video olarak kullanmasıyla Facebook’ta işletmeler için yeni bir dönem başladı.

Facebook Kapak Videosu Nasıl Hazırlanır?

Facebook kapak videosu hazırlamak için öncelikle kapak videosuna ayrılan video boyutlarının bilinmesi gerekmektedir. Aksi halde video, kapağa sığmayacak ve görüntü kötü olacaktır. Markaların video ihtiyaçlarına yönelik küresel kalite standartlarında çözümler sunan VideoSanat; dünya trendlerini sürekli takip eden dinamik ekibi ile, hedef kitlenin dikkatini çeken, etkileyici Facebook kapak videoları tasarlıyor; iletişim stratejilerinizin başarıya ulaşması için en efektif çözüm ortağınız oluyor.

Siz de markanız veya işletmeniz için Facebook kapak videosu hazırlatarak çağı yakalamak ve müşterilerinizin daha fazla dikkatini çekmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir; hızlı, kaliteli ve işlevsel Facebook kapak videolarına sahip olabilirsiniz.

Facebook kapak videosu boyutları: 820 x 312