İnfografİk Tanıtım Fİlmİ

Anasayfa / Blog
İnfografİk Tanıtım Fİlmİ
11 Haz

İnfografik tanıtım filmleri, firmanızı sosyal medyada en etkili şekilde tanıtmanın yollarından biridir. İnfografik tanıtım filmlerinin içerdiği sayısal veriler, ölçülebilir ve karşılaştırılabilir olmalarından dolayı hedef kitlenizde güven duygusu yaratır. Bu sayede firmanızın, Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve LinkedIn gibi sosyal medya mecralarında sağlam bir imaj çizmesi sağlanır.

 

VideoSanat, üst düzey prodüksiyon gücüne sahip olmanın yanı sıra en uzman motion graphic artistleri bünyesinde bulundurarak ürettiği etkili infografik tanıtım filmleriyle, dijital dünyada ideal çözüm ortağınız. Kaliteli ve kreatif bir çalışmayla yaptığı infografik tanıtım filmleri, hedef kitleniz üzerinde pozitif etki yaratarak firmanızın sosyal medyadaki pozisyonunu sağlamlaştırıyor ve firmanıza artı değer katıyor.

 

VideoSanat’ın kreatif ekibi markadan alınan brifingi senaryoya dönüştürmeden önce, iş ortağı markayı ve sektörü kapsamlı bir şekilde inceleyen benchmarking çalışması gerçekleştirir.  Metin marka tarafından onaylandıktan sonra çekim planı yapılır. Alanında uzman prodüksiyon ekibi, çekimi gerçekleştirdikten sonra post-prodüksiyon aşamasında ham görüntüler kurgulanır ve projede görevli motion graphic artistin oluşturduğu infografik öğeler projeye eklenir. Son halini alan videoyu müşteri temsilcisi marka ile paylaşır.

 

İnfografik tanıtım filmleri günümüzün dijital dünyasında, markaların iletişim çalışmaları için hayati önem taşıyor. Siz de VideoSanat’ın kaliteli ve kreatif infografik tanıtım filmleriyle markanızı ya da ürününüzü sosyal medya mecralarında öne çıkarabilir, hedef kitlenizle etkili bir iletişim kurabilir ve markanıza artı değer katabilirsiniz.

 

VideoSanat tarafından hazırlanan infografik tanıtım filmi örneklerinden bazılarını aşağıda bulabilir; VideoSanat’ın video çalışmalarını genel olarak incelemek için Çalışmalar sayfasına gidebilir; VideoSanat ile iletişime geçerek firmanız için kaliteli ve işlevsel infografik tanıtım filmleri hazırlatabilirsiniz.

İnfografik tanıtım filmi hazırlatmak ve fiyat teklifi almak için;

0212 327 17 81  • info@videosanat.com