İNFOGRAFİK VİDEOLAR

Anasayfa / Blog
İNFOGRAFİK VİDEOLAR
11 Haz

Sayısal verilerle firmanızı tanıtan infografik videolar firmanızın üretim hacmini, sektör içindeki yerini ve ekonomiye katkısını hedef kitlenize anlatmanın en etkili yolu. Somut veriler içeren infografik videolar müşterileriniz üzerinde güvenilirlik, akılda kalıcılık ve anlaşılabilirlik özellikleriyle pozitif etki yaratır. İnfografik videolar ile sosyal medyadaki gücünüzü artırabilir, PR değeri yaratabilir ve hedef kitlenizi genişletip müşterilerinizle daha sağlıklı iletişim kurabilirsiniz.

 
VideoSanat, kaliteli ve kreatif infografik videolar ile iş ortağı firmalara artı değer yaratıyor. Marka ile iletişimini en sağlıklı şekilde kurarak ve en uzman motion graphic artistleri bünyesinde barındırarak benzeri reklam prodüksiyon ajansları arasında öne çıkıyor. VideoSanat’ın efektif ve sürdürülebilir infografik videoları, markanızın dijital mecralardaki bilinirliğini ve müşteri sayınızı artırmanın yanı sıra firmanızın iç iletişiminde de verimli sonuçlar sağlıyor.

Müşterinin verdiği brifingden yola çıkan kreatif metin yazarı ekibi, iş ortağı firmanın yapısını da kapsamlı bir şekilde inceleyerek senaryo oluşturur. Markadan onay alan metin, infografik videoya dönüştürülmek üzere projede görevli motion graphic artiste iletilir. Metnin içeriğini ve markanın ilkelerini en iyi şekilde yansıtacak konsepti belirleme ve görsel stoğu oluşturma çalışmalarından sonra motion graphic artist, animasyon çalışmalarına başlar. Proje son halini aldıktan sonra müşteri temsilcisi videoyu marka ile paylaşır ve eğer gerekiyorsa proje revize edilir.

Markanızı eksiksiz tanıtan veriler içeren infografik videolar; reklam, iç iletişim, firma tanıtımı, ürün tanıtımı vb. her türlü iletişim çalışmasında kullanılabilir. Siz de VideoSanat’ın kaliteli ve kreatif infografik videolarıyla dijital platformlardaki kalıcılık probleminin önüne geçin ve markanız ile hedef kitleniz arasında, verimli sonuçlar sağlayacak ve PR değeri yaratacak efektif bir iletişim kurun.

VideoSanat tarafından hazırlanan infografik video örneklerinden bazılarını aşağıda bulabilir; VideoSanat’ın video çalışmalarını genel olarak incelemek için Çalışmalar sayfasına gidebilir; VideoSanat ile iletişime geçerek firmanız için kaliteli ve işlevsel infografik videolar hazırlatabilirsiniz.
 
İnfografik video hazırlatmak ve fiyat teklifi almak için; 0212 327 17 81  • info@videosanat.com