KURUMSAL TANITIM FİLMİ BİR İHTİYAÇ MI?

Anasayfa / Blog
KURUMSAL TANITIM FİLMİ BİR İHTİYAÇ MI?
24 Eki

Konvansiyonel ve geleneksel iletişim araçlarından daha fazla etkileşim almanızı sağlayan Kurumsal Tanıtım Filmleri; marka veya kurumunuzun tüm iş süreçlerini hedef kitle ve potansiyel müşterilerinize hızlıca aktarmak için önemli bir iletişim kanalı olarak konumlanıyor.

Günümüzde herkesin rahatlıkla tükettiği video içeriklerle kısa sürelerde marka veya kurumunuz hakkındaki bütün detayları verebileceğiniz kurumsal tanıtım filmleri hem zaman kazanmanıza hem de tasarruf etmenize yardımcı olur.
Etkinlik, fuar, lansman ve organizasyonlarda uzun uzadıya yazılan metinlerdense birkaç dakikalık bir video ile kurumunuzu hem dinamik bir halde anlatabilir, hem de müşterileriniz üzerinde etkileyici bir izlenim yaratabilirsiniz.

Kurumsal tanıtım filmleri ile marka imajını dijital medya bir üst seviyeye taşıyabilir, potansiyel kitle üzerinde etkileşim yaratarak marka bilinirliğini üst seviyeye taşıyabilirsiniz.
Kurumsal Tanıtım filmleri hem konvansiyonel medyada hem de dijital medyada yüksek etkileşim sağlar. Kurumsallığı oluşturmak için firmanızın misyonunun ve vizyonunun geniş kitlelerce de bilinmesi gerekiyor. Yaratıcı bir çalışmayla oluşturulmuş bir kurumsal tanıtım filmi, iyi planlanmış stratejilerle sosyal medyada yayınlandığında bunu elde edebilirsiniz. Firmanızın kurumsal kimliğinin kamuoyunca bilinmesi, sektördeki diğer oyuncuların gözünde de itibarınızı artıracaktır.

Kurumsal tanıtım filmleri müşteri kurum tarafından gelen briefler doğrultusunda hazırlanmaya başlar. Kreatif ekip tarafından bir konsept oluşturulur ve bu konsepte uygun bir metin yazılır. Müşteri kurumun metni onaylamasıyla birlikte prodüksiyon aşamasına geçilir. Üst düzey ekipmanlarla çekimler gerçekleştirilir. Çekimlerin tamamlanmasıyla birlikte kurgu çalışmalarına geçilir. Son aşamada ses&müzik prodüksiyonu işlemi gerçekleştirilerek kurumsal tanıtım filmi müşteri memnuniyeti maksimum seviyede sağlanarak teslim edilir.

Sektörün önde gelen markası haline gelen ve önemli marka, kurum ve firmalara kurumsal tanıtım filmi hizmeti sunan VideoSanat, kreatif ekibi, teknolojik ekipmanları ve müşteri memnuniyeti odaklı üretimi ile kurumsal tanıtım filmi tasarlayan firmalardan sıyrılarak müşterilerine profesyonel bir hizmet sunuyor.

Sosyal medyada ses getirecek, açılış, organizasyon, fuar vb. etkinliklerde kullanılabilecek kurumsal tanıtım filmleri hazırlayan VideoSanat ile hemen iletişime geçebilir, Ücretsiz Teklif Al butonuyla teklif alabilirsiniz.