TANITIM FİLMİNİN FAYDALARI

Anasayfa / Blog
TANITIM FİLMİNİN FAYDALARI
11 Haz

Günümüzün dijital dünyasında firmalar, Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, LinkedIn gibi mecralarda etkili bir şekilde varlık gösterebilmek için tanıtım filmlerine ihtiyaç duyuyor. Kaliteli bir tanıtım filmi sosyal medyada firmanızı tanıtmakla kalmayıp firmanızın iletişim dilini dijital mecralara uyarlayarak çağın trendlerine uyum göstermesini sağlar. Etkili bir tanıtım filmi firmanıza her alanda artı değer katacaktır.

 

VideoSanat üstün prodüksiyon gücü ve son teknoloji ürünü çekim malzemelerinden oluşan ekipman envanteri sayesinde ürettiği kaliteli ve kreatif tanıtım filmleriyle, dijital medyada firmanızı temsil eden mükemmel çözüm ortağınız. Yaratıcı ve kaliteli işler ortaya koymakla beraber, iş ortağı marka ile iletişimine önem veren kurumsal yapısı sayesinde markanızın isteklerini, ürettiği projelerde en doğru şekilde yansıtıyor ve dijital mecralarda verimli sonuçlar almanızı sağlıyor.

 

Markadan alınan brifing incelenip kreatif bir metin yazım süreciyle senaryo oluşturulduktan sonra detaylı bir çekim planı çıkarılır. Prodüksiyon ekibinin kaliteli bir çalışmayla gerçekleştirdiği çekimler yaratıcı bir post-prodüksiyon sürecinde tanıtım filmlerine dönüştürülür. VideoSanat’ın alanında uzman motion graphic artist ekibi, markanın isteği doğrultusunda projeyi animasyon görüntülerle destekleyebilir. Proje son halini aldıktan sonra müşteri temsilcisi videoyu marka ile paylaşır ve gerekiyorsa revizyon süreci başlar.

 

Efektif tanıtım filmleri, hedef kitlenizle olan iletişiminizi güçlendirmekle kalmayıp markanızın ulaştığı kişi sayısının artmasını sağlayacaktır. VideoSanat’ın ürettiği kaliteli ve kreatif tanıtım filmlerini, reklam, fabrika, web sitesi, startup, mobil uygulama tanıtımlarında ve her türlü iç iletişim çalışmasında kullanarak, Youtube, Facebook, Instagram, LinledIn, Twitter gibi mecralarda güçlü bir şekilde varlık gösterebilirsiniz.

 

VideoSanat tarafından hazırlanan tanıtım filmi örneklerinden bazılarını aşağıda bulabilir; VideoSanat’ın video çalışmalarını genel olarak incelemek için Çalışmalar sayfasına gidebilir; VideoSanat ile iletişime geçerek firmanız için kaliteli ve işlevsel tanıtım filmleri hazırlatabilirsiniz.

Tanıtım filmi hazırlatmak ve fiyat teklifi almak için; 0212 327 17 81  • info@videosanat.com