TÜRKİYE’NİN GÜNDEMİNDEKİ BOREL’İN REKLAM KAMPANYASI BESTİMAGE & VİDEOSANAT’TAN!

Anasayfa / Blog
TÜRKİYE’NİN GÜNDEMİNDEKİ BOREL’İN REKLAM KAMPANYASI BESTİMAGE & VİDEOSANAT’TAN!
16 Nis

Türkiye’nin gündemindeki bor madeni katkılı yeni el dezenfektanı BOREL raflardaki yerini alırken, reklam kampanyasına Bestimage & VideoSanat imza attı.

 

Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında Eti Maden ve Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü tarafından Ar-Ge çalışmaları yürütülen, Türkiye’nin bor madeni katkısı ile üretilen ilk el dezenfektanı olan BOREL’in lansmanı hazırlanan reklam filmiyle yapıldı.

Bestimage & VideoSanat imzası taşıyan, “Bordan Gelen Ekstra Hijyen” sloganıyla tüm ulusal kanallar ve sosyal mecralarda yayınlanmaya başlayan reklam filminde, bor katkısı ve esansiyel yağlardan oluşan içeriğe sahip BOREL’in, eldeki kuruma ve yıpranmalara karşı önleyici özellikleri vurgulandı.

Uzun yıllardır enerji sektörünün lider markalarına kurumsal iletişim çözümleri sunan Bestimage Group, 2017 yılından itibaren Eti Maden’in iletişim süreçlerini yürütüyor. Bu iş birliği dahilinde bor madeninin konumlandırma çalışmaları için global iletişim stratejileri oluşturan Bestimage Group, 6 farklı dilde kampanya yürüttü ve dünyada ilk kez bor madeni odaklı nitelikli bir iletişim süreci başlatmış oldu.

Bestimage Group, kendi çatısı altında yaratıcı video prodüksiyon hizmeti sunan VideoSanat ile birlikte sürdürdüğü entegre iletişim süreçleriyle yine bor madeni katkılı temizlik ürünü BORON için dijital içerikler üretirken, savunma sanayinde stratejik öneme sahip “Bor Karbür”ün iletişim çalışmalarını da üstlenmeye devam ediyor.

Entegre iletişim yöntemlerinin uygulandığı yeni nesil fikirlerle her platforma ve inovatif teknolojilere özel olarak hazırlanmış deneyimler sunan Bestimage Group, sektörünün öncüsü birçok kurum ve kuruluş için efektif stratejiler geliştirirken, kurumsal bütünlüğü esas alan iletişim tasarımlarıyla katma değer yaratıyor.