Uğur Okulları Mezuniyet Töreni Video Wall Tasarımları

Anasayfa / Blog
Uğur Okulları Mezuniyet Töreni  Video Wall Tasarımları
15 Haz

1968 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana ülkemizin eğitim sitemine büyük katkılar sağlayan Uğur Okulları, 2016 yılı mezuniyet törenini Sinan Erdem Arena’da gerçekleştirdi.

BAU Global Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel’in tavsiyeleriyle mezunlara motivasyon kattığı günde, öğrencilerin coşkusu görülmeye değerdi. “Risk alın. Hata yapmaktan Korkmayın” diyerek öğrencilere gelecek vizyonu ve cesaret veren Enver Yücel sözlerine “Asla isteğinizden vazgeçmeyin! Herkesi dinleyin fakat kalbinizden geçeni yapın!” şeklinde devam ederek gençlerin geleceğine ışık tuttu. Uğur OKulları Genel Müdürü Yücel Yücel de konuşmasıyla öğrencilerin ailelerine ve öğretmenlerine teşekkürlerini sundu. Sahnelerdeki tasarımlar geceyi adeta bir şölene dönüştürdü. Katılımcıları büyüleyen görkemli törenin tüm video içerikleri video prodüksiyon şirketi VideoSanat tarafından hayata geçirildi.

ugursahne

Uğur Okullarının marka değerine değer katan tören, Bestimage Group markası olan VideoSanat’ın üst düzey stüdyoalrında tasarlanan videolarla alanında ayrıcalıklı bir yer edindi.

IMG_1776

Uğur Okullarının dünya standartlarının üstünde bir törene imza atmasını sağlayan VideoSanat, etkinlik için ihtiyaç duyulan teaser’dan tanıtım filmlerine, motion graphics videolardan etkinlik videosuna kadar tüm video içeriklerin tasarımını gerçekleştirdi.

ugurmezunıyet3

VideoSanat’ın hayat verdiği video prodüksiyon projeleri, Uğur Okullarının mezuniyet töreninde gün boyunca dev ekranlarda oynatıldı.