röportaj

VideoSanat; gerek sokak röportajları gerek ünlü simalarla röportajlar yaparak dilerseniz sizin sorularınızla, dilerseniz uzman yazarlarının sorularıyla klişe sorular duvarını yıkar ve röportajın amacına ulaşmasını sağlar.

Röportaj videosu çeşitli amaçlarla çekilebilmektedir. Eğlence amaçlı, öğretici amaçlı veya tanıtım amaçlı röportajlar yapılabilmektedir. VideoSanat, müşteri tarafından gelen sorulara ve konsepte göre röportaj çekimleri gerçekleştirmekte veya kendi bünyesindeki uzman metin yazarlarının belirleyeceği sorulara ve konsepte göre röportaj çekimleri gerçekleştirmektedir.

Röportaj Videoları Nasıl Hazırlanır?

Röportaj videoları hazırlanması, pre-prodüksiyon aşamasıyla başlar. Hali hazırda belirlenmiş sorular yoksa VideoSanat tarafına iletilecek brief ile, VideoSanat’ın alanlarında uzman ekibi gerekli analizleri gerçekleştirerek söz konusu konu hakkında bir konsept geliştirerek büyük bir titizlikle soruları belirler. Röportaj videosunun konseptine göre,  röportajın yapılacağı yerde çekimler gerçekleştirilerek prodüksiyon aşaması tamamlanır ve görsel stok oluşturulur. Ardından yapılan çalışmalarla ses&müzik düzenlemesi ve kurgu/montaj faaliyetleriyle röportaj videosu tamamlanır ve müşteri tarafına sunulur.

Röportaj Videosu Çeşitleri ve Fiyatları

Röportaj videosu çeşitleri, röportajın amacına göre farklılıklar göstermektedir. Ünlü biriyle genel bir röportaj yapılabilecekken özel bir konuyla ilgili röportaj da yapılabilmektedir. Özellikle son zamanlarda sıkça karşılaşılan sokak röportajları da büyük ilgi görmektedir. Bunların yanı sıra bir eğitim kurumunun veya herhangi bir şirketin çalışanlarıyla veya yöneticileriyle de rtöportajlar yapılarak bir nevi tanıtım amaçlı röportaj filmi tasarlanmış olur. Röportaj videoları türlerine ve konseptine göre bütçe farklılıkları da göstermektedir. Röportajın nerede çekileceği, uzunluğu, konseptinin müşteri tarafından mı VideoSanat tarafından mı tasarlanacağı gibi faktörler röportajın fiyatını değiştirmektedir. Röportaj videosu veya röportaj videoları hazırlatmak ve bütçesi hakkında net bilgi almak için lütfen VideoSanat ile iletişime geçiniz.