tv-programi

VideoSanat; son teknoloji prodüksiyon aletleri ve profesyonel ekibiyle TV programlarının çekimini yapar, reytinglerini artırmada rol oynar.

Televizyon programı çekimi titizlikle gerçekleştirilmesi gereken bir konudur. Konseptinin başarıya ulaşma olasılığı yüksek olan Tv programları, doğru ekip ve ekipman ile hayata geçirilen çekimlerle başarıya çok daha kolay ulaşacaktır. Alanlarında uzman ve deneyimli kişilerden oluşan ekip; başarıya ulaşmak ve kaliteli tv programları çekmek için olmazsa olmazdır. VideoSanat, gerek üst düzey stüdyolarında gerek müşterinin belirleyeceği yer/mekanda nitelikli Tv programı çekimleri gerçekleştirerek sektöre değer katan projelere imza atar.

Televizyon Programı Nasıl Çekilir?

Televizyon programı çekmek için öncelikle teknolojik donanımın yeterli olması gerekir. VideoSanat’ın güncel teknolojiyle paralel gelişen stüdyoları ve ekipman parkuru, video prodüksiyonu istenen tüm konular için kusursuz projeler gerçekleştirir. İletişim dinamiklerine hakim kadrosuyla, çekimi istenen tv programının başarıya ulaşması için gereken tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünür ve bu doğrultuda çözümler üretir. Televizyon programlarının çekimi bir kanal stüdyosunda veya müşterinin isteyeceği herhangi bir yerde ise profesyonel ekip tarafından, çekim öncesi yine müşterinin talebine bağlı olarak ışık-sahne kurulumu yapılır. Tv programı VideoSanat stüdyolarında gerçekleştirilecekse yine talep ve beklentiler doğrultusunda hayata geçirilen stüdyo tasarımı veya greenbox çekimlerle tv programı projesi çekilir.

Tv Programı Türleri ve Çekim Fiyatları

VideoSanat’ın çekim yaptığı televizyon programları çeşitlilik göstermektedir. VideoSanat; belgeselden yarışma programına,  haber programından talk show’a televizyonda yayınlanacak projelerin çekimini kusursuz bir şekilde gerçekleştirerek izleyici üzerinde maksimum etki yaratan tv programları çeker. Televizyon programı çekim fiyatları ise birçok değişkene göre belirlenebilmektedir. Programın konsepti, çekileceği mekan, tasarım ve programın süresi gibi parametreler tv programı çekimlerinin fiyatlarını değiştirmektedir. Projenizle ilgili fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.